Hochheiderweg 75, 26123 Oldenburg   • Pazartesi-Cuma 9-17 saat   • ✆ +49 (0) 441-379 48 48 0   • mai@maiwell.com              

ödeme seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz

 

Zahlung per PayPal

PayPal ile Ödeme

PayPal ile güvenli ve rahat bir şekilde ödeme yapın. Tek ihtiyacınız olan e-posta adresiniz ve şifrenizdir. Yalnızca iki tıklamayla hızlı ve kolay bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.
 

Paypal Plus

Kredi kartıyla ödeme

VISA, Mastercard ve American Express kabul ediyoruz. Başarılı bir kontrolden sonra, ürünlerinizin hazır olması koşuluyla siparişiniz hemen kargoya verilir. Sipariş geçmişinde Kredi kartıyla ödeme 'yi seçmeniz yeterlidir.
 

Paypal Plus

Fatura ile ödeme

Önce sipariş verin, sonra ödeyin. Faturayı oluşturduktan sonra kapatmak için 14 gününüz var.
Faturayı e-posta yoluyla rahatlıkla alabilirsiniz.Ayrıca, ürünler elinize ulaşmazsa veya ürün açıklamadan önemli ölçüde saparsa PayPal Alıcı Korumasından yararlanabilirsiniz. Ek olarak, her zamanki gibi, karmaşık şifreleme verilerinizin korunmasını sağlar.
 

Sofortüberweisung

Klarna / Sofortüberweisung ile Ödeme

Sofortüberweisung, bankanızdaki normal bir çevrimiçi transfer gibi çalışır. Çevrimiçi bir satın alma işleminin ödeme işlemini doğrudan çevrimiçi banka hesabınızın hesap bilgileriyle gerçekleştirebilirsiniz. Sofortüberweisung ile son tüketiciler kayıt olmadan rahat, kolay ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilir.
 

Zahlung per Vorkasse

Peşin ödeme

Siparişinizi önceden kolayca ve risksiz ödeyin. Sipariş onayının bulunduğu e-postada, siparişinizin içeriği, fatura tutarı ve banka bilgileri size gönderilecektir.